top of page

ТРОХИ ПРО НАС

u614dc047a258b-62285e608817f.jpeg

Ми спільнота медико-біологічних та медичних технологій Bionabu, Галузеве місце для спілкування, спілкування та співпраці, запускаємо віртуальну клініку для українців, призначену для цілодобового надання послуг Online консультація та мобільного охорони здоров'я. Мільйони українців покинули свої будинки, рятуючись від російського вторгнення в їх країну і бомбардувань своїх сіл, селищ і міст. Кілька лікарень і медичних центрів в Україні були пошкоджені або зруйновані.

Очікується, що кількість переміщених біженців в європейських країнах досягне 5 мільйонів чоловік. Більшість з них жінки, діти і люди похилого віку.

Щоб надати переміщеним біженцям віддалений доступ до необхідної медичної допомоги, Bionabu створила віртуальну клініку.

За підтримки міжнародних лікарів-добровольців і медичних працівників, які говорять на своїх основних мовах. Українська або російська.

 

Цифрова платформа дозволить безпосередньо зв'язатися з пацієнтом або батьком один на один з кваліфікованим фахівцем безкоштовно за допомогою ZOOM.

 

Якщо Ви лікар і готові до співпраці та допомоги, будь ласка, спочатку зареєструйтесь на сайті www.bionabu.com і потім пройдіть повну реєстрацію на проект Likarnya.

 

Посібник із реєстрації на проекті Likarnya - посилання

 

Відеоінструкція з реєстрації на Bionabu  - посилання


Відповіді на запитання, що часто ставляться - посилання

 

Найбільше потрібні Україно - та російськомовні лікарі загальної практики, педіатри, акушери-гінекологи, дитячі психіатри та неврологи, а також загальні психіатри з досвідом роботи з травмами. Також будуть потрібні стоматологи та інші медичні фахівці.

 

Засновник і генеральний директор Bionabu Іна Бургсталлер каже: "мені просто потрібно було якось допомогти, у нас є зв'язки з лікарями та фахівцями охорони здоров'я в усьому світі. Ми ідеально підходимо для того, щоб об'єднати медичних працівників і надати платформу для допомоги, якої зараз так відчайдушно потребують звичайні люди».

КОНТАКТ для преси для зв'язку з Bionabu

Марк Уолмслі

Керівник відділу маркетингу та розвитку бізнесу

Електронна пошта: m.walmsley@bionabu.com

logo.f5c72992.png
bottom of page